Консультації Чоловіків. Психолог Руслан Анчаков.

Чоловіки теж звертаються до психолога.
Найчастіші запитання це- як стати успішним. Як покращити свою кар’єру, як заробляти більше. Прийняття важливих рішень. Як покращити стосунки із дітьми , із жінкою. Як бути гарним батьком, чоловіком. Як переживати постійні стреси, дорікання, що  «Все в тобі не так», як у не комфортному домі, місці, створити собі маленький комфорт.Різні способи вирішення проблем ,крім стандартно прийнятих( друзі, алкоголь, спортзал.)
У роботі із чоловіками, важливо встановити довірливі- чоловічі стосунки. Дати зрозуміти йому хто такий психолог, і чим він може бути корисний саме для нього. Важливо подивитись, чи показати де у чоловіка те місце на яке постійно «капають,» і що робити коли каплі уже стають «морем».
Якось на консультації (це була перша зустріч) із чоловіком він мені сказав. « Я за усе своє життя нікому так багато про себе не розказував» Це було важливо для мене, але важливіше для нього. Я не говорив що він слабкий, я говорив, що на твої сильні плечі дуже багато покладено справ, і деколи тобі важко, і все частіше ти несеш із собою тягар, який ти із легкістю можеш відпустити. І часто так стається, що навіть на перших зустрічах чоловік відкривається і йде проти стереотипів, і залишається надалі чоловіком , сильним,але і щасливим!
Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце ,там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене,(напишіть , чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя,я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий