Консультації Жінок. Психолог Руслан Анчаков.

Найчастіше  саме жінки   звертаються за допомогою чи підтримкою.
Питання які часто їх хвилюють пов’язані із усіма сферами їхнього житті, це і робота, стосунки, діти, краса, відпочинок ,здоров’я ,щастя комфорт. Підтримка, допомога ,ресурс.
Робота Полягає у наданні опори, і потрібної підтримки протилежній статті. Розуміння , що ти поруч, що вона можу бути собою, і навіть якщо уже давно вона сильна, то тут може бути і слабкою. Також на кожній зустрічі важливо давати ресурс,  перефразування і розуміння  її емоцій, які зазвичай мають дуже вагомих характер у роботі як із жінками та й взагалом .
У моїй практиці, саме жінки є ініціатором того, щоб у їхньому, і дуже часто у житті їхніх близьких, — життя покращилось. Жінка справді часто виступає берегинею своєї сім’ї, а потім і інколи себе. Мені важливо зрозуміти її і дати зрозуміти їй що я її розумію.
Якщо ви тут почули щось спільне, що є у вашому житті, можливо те що зачіпає вас, і те місце ,там де болить. Якщо ви хочете дихати на повні груди, повітрям щастя і любові, і вдихати його в дорогих вам людей. Тоді зверніться до мене,(напишіть , чи зателефонуйте), але я не зміню ваше життя,я допоможу вам, змінити його на краще.! Буду вдячний за лайк, репост, усмішку на вашому обличчі! Щастя вам і любові!

Поделиться в соц. сетях

Добавить комментарий